گزارش ها

چهاردهمین نشست هفتگی هیات مدیره‌گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

چهاردهمین نشست هفتگی هیات مدیره‌گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران، در روز دوشنبه، باد ایزد، مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰، تشکیل شد. در این نشست دبیر انجمن، جدولی از تعداد مصوبات تصویب و اجرا شده‌ی‌کمیسیون‌های هشتگانه و هیات رییسه‌، مربوط به سه‌ماهه نخست سال جاری، را ارایه دادندکه نشان می‌دهد بسیاری از مصوبات‌کمیسیون‌ها اجرا شده‌ است. دبیران‌کمیسیون‌ها به دلایل و موانع اجرایی نشدن تعدادی از مصوباتشان هم اشاره داشتندکه لازم است به آنها پرداخته و رفع شود و چنین نیز خواهد شد.

مصوب شدکه مجمع همگانی عادی نوبت اول و دوم به‌ترتیب در روزهای ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ و ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ برگزار شود.گزارش این دوره مجمع شامل فعالیت‌های انجام شده و همچنین برنامه‌های پیش‌روی انجمن خواهد بودکه با همیاری‌کمیسیون‌ها در حال نهایی شدن است. این‌گزارش به همراه گزارش تراز و بیلان، مطابق اساسنامه انجمن و قانون تجارت، ارایه خواهد شد.

اعضای هیات مدیره، با تمدید بیمه تکمیلی‌کارمندان و کارکنان انجمن در سال جاری موافقت‌کردند. پنجاه درصد از مبلغ‌کل‌، سهم انجمن است‌که پرداخت خواهد شد. لازم به اشاره است‌که مبلغِ‌کل، حدود پنجاه و یک میلیون تومان خواهد بود.

با تمدید یکساله قراردادهای مسئول شیف صبح و آمبولانس درمانگاه یگانگی موافقت شد. مطابق برنامه‌ریزی‌کمیسیون خدمات، ساعت ۱۵ روز ۱۳۹۸/۰۳/۳۰، با داوطلبان سرپرستی سالن پذیرایی‌که مدارک خود را در مهلت تعیین شده در فراخوان، ارسال‌کرده‌اند، مصاحبه خواهد شدکه صرفا به‌منظور آشنایی بیشتر با توانایی‌ها و شرایط داوطلبان است.

طبق اعلام‌کمیسیون آموزش و جوانان، مدیریت دبیرستان فیروزبهرام، به دلایل کاملا شخصی،که بخش مهم آن مربوط به شرایط جسمی و سلامتی ایشان است، از ادامه این مسئولیت در سال تحصیلی جاری، معذوریت خواسته‌اند ولی به تدریس خود ادامه خواهند داد. برنامه‌ها و تصمیمات‌کمیسیون آموزش در این رابطه، به‌زودی اعلام خواهد شد.

تمام مصوبات‌کمیسیون مالی ارایه شد و به تصویب اعضای هیات مدیره رسید. همچنین این‌کمیسیون، نشست روز نوزدهم خردادماه با حضور خزانه‌دار فعلی و خزانه‌دارهای‌گردش‌های‌گذشته انجمن، نماینده ایرانیان زرتشتی و برخی از اعضای هیات مدیره را دوستانه، مثبت و بسیار سازنده دانست. یکی از آرمان‌های گردش ۴۴ انجمن، که با جدیت پیگیری خواهد شد، بهره‌بردن از تجربیات و به‌کاربردن نظرات مسئولان‌گذشته انجمن و صاحب‌نظران جامعه است‌که بعد ازکمیسیون موقوفات،‌کمیسیون مالی به این مهم پرداخته است.

در ادامه نشست هفتگی انجمن و تا پایان آن، به مدت حدود یکساعت، بندهایی از ”فرآیند درخواست مصوبه مالی از هیات مدیره گردش ۴۴“ به تصویب رسید. بررسی و تصویب بندهای باقی مانده به نشست آتی موکول شد. این مستند، روالِ تامین هزینه‌های جاری انجمن و واحدهای تابع، از محل تنخواه‌گردان ویا حساب‌های بانکی انجمن، را مشخص می‌کند و تصویب آن باعث سرعت بخشیدن و موثرترکردن فرآیندهای مالی داخل ساختار انجمن می‌شود.

سخنان اندیشه برانگیز

پروردگارا؛ دو بخشش «رسایی و جاودانی» مردم را به فروغ معنوی و آگاهی درونی خواهد‌رسانید. در پرتو نیروی اراده، منش پاك، راستی و پاكی، عشق و ایمان به خدا، زندگانی پایدار و نیروی معنوی افزایش خواهد‌یافت. ای خداوند خرد، در پرتو این فروزگان بر دشمنان فیروزی توان یافت.

یسنا – هات 34 - بند 11 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم