گزارش ها

چهاردهمین نشست هفتگی هیات مدیره‌گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران

چهاردهمین نشست هفتگی هیات مدیره‌گردش ۴۴ انجمن زرتشتیان تهران، در روز دوشنبه، باد ایزد، مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰، تشکیل شد. در این نشست دبیر انجمن، جدولی از تعداد مصوبات تصویب و اجرا شده‌ی‌کمیسیون‌های هشتگانه و هیات رییسه‌، مربوط به سه‌ماهه نخست سال جاری، را ارایه دادندکه نشان می‌دهد بسیاری از مصوبات‌کمیسیون‌ها اجرا شده‌ است. دبیران‌کمیسیون‌ها به دلایل و موانع اجرایی نشدن تعدادی از مصوباتشان هم اشاره داشتندکه لازم است به آنها پرداخته و رفع شود و چنین نیز خواهد شد.

مصوب شدکه مجمع همگانی عادی نوبت اول و دوم به‌ترتیب در روزهای ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ و ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ برگزار شود.گزارش این دوره مجمع شامل فعالیت‌های انجام شده و همچنین برنامه‌های پیش‌روی انجمن خواهد بودکه با همیاری‌کمیسیون‌ها در حال نهایی شدن است. این‌گزارش به همراه گزارش تراز و بیلان، مطابق اساسنامه انجمن و قانون تجارت، ارایه خواهد شد.

اعضای هیات مدیره، با تمدید بیمه تکمیلی‌کارمندان و کارکنان انجمن در سال جاری موافقت‌کردند. پنجاه درصد از مبلغ‌کل‌، سهم انجمن است‌که پرداخت خواهد شد. لازم به اشاره است‌که مبلغِ‌کل، حدود پنجاه و یک میلیون تومان خواهد بود.

با تمدید یکساله قراردادهای مسئول شیف صبح و آمبولانس درمانگاه یگانگی موافقت شد. مطابق برنامه‌ریزی‌کمیسیون خدمات، ساعت ۱۵ روز ۱۳۹۸/۰۳/۳۰، با داوطلبان سرپرستی سالن پذیرایی‌که مدارک خود را در مهلت تعیین شده در فراخوان، ارسال‌کرده‌اند، مصاحبه خواهد شدکه صرفا به‌منظور آشنایی بیشتر با توانایی‌ها و شرایط داوطلبان است.

طبق اعلام‌کمیسیون آموزش و جوانان، مدیریت دبیرستان فیروزبهرام، به دلایل کاملا شخصی،که بخش مهم آن مربوط به شرایط جسمی و سلامتی ایشان است، از ادامه این مسئولیت در سال تحصیلی جاری، معذوریت خواسته‌اند ولی به تدریس خود ادامه خواهند داد. برنامه‌ها و تصمیمات‌کمیسیون آموزش در این رابطه، به‌زودی اعلام خواهد شد.

تمام مصوبات‌کمیسیون مالی ارایه شد و به تصویب اعضای هیات مدیره رسید. همچنین این‌کمیسیون، نشست روز نوزدهم خردادماه با حضور خزانه‌دار فعلی و خزانه‌دارهای‌گردش‌های‌گذشته انجمن، نماینده ایرانیان زرتشتی و برخی از اعضای هیات مدیره را دوستانه، مثبت و بسیار سازنده دانست. یکی از آرمان‌های گردش ۴۴ انجمن، که با جدیت پیگیری خواهد شد، بهره‌بردن از تجربیات و به‌کاربردن نظرات مسئولان‌گذشته انجمن و صاحب‌نظران جامعه است‌که بعد ازکمیسیون موقوفات،‌کمیسیون مالی به این مهم پرداخته است.

در ادامه نشست هفتگی انجمن و تا پایان آن، به مدت حدود یکساعت، بندهایی از ”فرآیند درخواست مصوبه مالی از هیات مدیره گردش ۴۴“ به تصویب رسید. بررسی و تصویب بندهای باقی مانده به نشست آتی موکول شد. این مستند، روالِ تامین هزینه‌های جاری انجمن و واحدهای تابع، از محل تنخواه‌گردان ویا حساب‌های بانکی انجمن، را مشخص می‌کند و تصویب آن باعث سرعت بخشیدن و موثرترکردن فرآیندهای مالی داخل ساختار انجمن می‌شود.

سخنان اندیشه برانگیز

ای جویندگان دانش راستین، اكنون آموزش‌ها و پیامی را كه تا به حال شنیده نشده‌است برای شما آشكار خواهم ساخت. این پیام برای كسانی كه از روی تعالیم نادرست، جهان نیكی را تباه سازند ناگوار است، ولی برای دلدادگان «مزدا» خوش‌آیند و شادی‌بخش به شمار می‌رود.

يسنا 31 – بند 1 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم