گزارش ها

گزینش سخنگوی هیات مدیره انجمن گردش 43

 

در نشست بیست و چهارم هیات مدیره انجمن گردش 43 در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 1395، آقای آرمین هورمزدی از جانب اعضا برای یک سال به عنوان سخنگوی این گردش برگزیده شدند.

 

بر پایه ی طرح تعیین سخنگوی انجمن، از این پس نظرات رسمی انجمن تنها توسط شخص رییس انجمن و یا آقای هورمزدی بیان خواهد گردید. از دیگر وظایف سخنگوی انجمن، حضور و پاسخگویی در جلسات عمومی نظیر کنکاش یگانگی و همچنین جلسات پرسش و پاسخ که از سوی روابط عمومی انجمن ترتیب داده می شود و نیز پاسخ به سوالات رسانه های زرتشتی در رابطه با مصوبات انجمن زرتشتیان تهران می باشد. لازم به ذکر است که بنا شده است که پاسخگویی در موارد مربوط به موقوفات انجمن برعهده رییس انجمن باشد.

 

هیات مدیره گردش 43 امیدوار است، با معرفی سخنگو، راه ارتباطی مستقیم و مطمئنی بوجود آورد تا مصوبات انجمن بدون واسطه های گاه ناموثق برای همکیشان تشریح شود، تا بدین ترتیب هم از حجم شایعاتی که بیشتر بدلیل ناآگاهی بوجود می آید کاسته شود و هم همکیشان بتوانند رو در رو و در فضای حقیقی پاسخ  پرسش های خود را بگیرند.

 

از سوی دیگر اعضای کمیسیون روابط عمومی انجمن به وظیفه ذاتی خود که ارتباط و کسب اطلاعات و جمع آوری نظرات، پیشنهادات و انتقادات افراد جامعه است، ادامه خواهند داد و همواره مشتاقانه آماده شنیدن از شما خواهند بود. همچنان که همکیشان می توانند دیدگاه های خود را در رابطه با کیفیت و چگونگی عملکرد هر یک از مجموعه های انجمن، با اعضای هیات نظارت بر آن مجموعه در میان بگذارند.

 

این مجموعه راه های ارتباطی برای گفت و شنود با همکیشان، که می کوشیم به پیگیری های لازم پس از آن بیانجامد، بر این امید و آرزو استوار است که بتوانیم گامهایی بسوی افزایش اعتماد تمامی همکیشان نسبت به انجمن برداریم. اعتمادی که باور داریم بزرگترین سرمایه این نهاد قدیمی جامعه  است.

 

سخنان اندیشه برانگیز

ای جویندگان دانش راستین، اكنون آموزش‌ها و پیامی را كه تا به حال شنیده نشده‌است برای شما آشكار خواهم ساخت. این پیام برای كسانی كه از روی تعالیم نادرست، جهان نیكی را تباه سازند ناگوار است، ولی برای دلدادگان «مزدا» خوش‌آیند و شادی‌بخش به شمار می‌رود.

يسنا 31 – بند 1 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم