رویدادها

تمدید زمان ثبت فرم اهدای سالنمای ۱۴۰۰ خورشیدی

پیروی اعلان قبلی انجمن، به آگاهی همکیشان گرامی می‌رساند که مهلت درخواست سالنمای ۱۴۰۰ خورشیدی، تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹ تمدید شد. همکیشان متقاضی می‌توانند با مراجعه به وبگاه انجمن، به آدرس http://www.t-z-a.com/component/rsform/form/11 فرم‌ اینترنتی مربوط را تکمیل و ثبت کنند. لازم به ذکر است که تقویم تنها به متقاضیانی که فرم را تا تاریخ مذکور ثبت کنند اهدا خواهد شد.

انجمن زرتشتیان تهران

فراخوان دعوت به همکاری برای درمانگاه یگانگی

به آگاهی می‌رساند که برای تکمیل کادر درمانگاه یگانگی، از یک پزشک عمومی دارای پروانه مطب در تهران و یک پرستار دعوت به همکاری می‌شود. متقاضیان می‌توانند تا پایان دی ماه در ساعات اداری با دبیرخانه انجمن، به شماره ۶۶۷۰۴۳۶۹، تماس حاصل نمایند.

انجمن زرتشتیان تهران

اطلاعیه در رابطه با اهدا سالنمای سال ۱۴۰۰

به آگاهی می‌رساند که مطابق روال سال‌های گذشته، انجمن زرتشتیان تهران سالنمای سال ۱٤۰۰ خورشیدی را در اختیار همکیشان گرامی قرار خواهد داد. بدین منظور از همکیشان متقاضی دعوت می‌شود تا فرم‌ اینترنتی مربوط را تا پیش از ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ تکمیل و ثبت کنند. لازم به ذکر است که تقویم تنها به متقاضیانی که فرم را تا تاریخ مذکور ثبت کنند اهدا خواهد شد.
همچنین همکیشانی که مانند سال گذشته خواهان هم بهره شدن در چاپ سالنما هستند، می‌توانند برای پرداخت هزینه دست‌کم ٧۰ سالنما، تا پیش از ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ با دبیرخانه انجمن، تماس بگیرند. نام دهشمند و یا نامگانه‌ی مورد درخواست وی، در سالنماهای انجمن زرتشتیان تهران چاپ خواهد شد.

فراخوان فعالیت اقتصادی در قسمتی از اراضی آرامگاه قصرفیروزه

انجمن زرتشتیان تهران از تمام همکیشان ارجمندی که علاقمند به فعالیت اقتصادی در اراضی جنب آرامگاه قصر فیروزه هستند، دعوت می‌نماید که تا تاریخ دهم بهمن ماه ۱۳۹۹، خلاصه پیشنهاد خود را به دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران ارسال نمایند.
لازم است خلاصه پیشنهاد شامل نوع و شرح فعالیت پیشنهادی، نوع قرارداد و مدت زمان آن، مشخصات کامل پیشنهاد دهنده اعم از حقوقی یا حقیقی و هرگونه اطلاعات پایه ای دیگر باشد.
پس از بررسی اولیه، براساس اولویت، از متقاضیان برای گفتگوهای لازم دعوت بعمل خواهد آمد.
متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات در مورد شرایط و وضعیت فعلی اراضی یا هماهنگی برای بازدید، می‌توانند با دبیرخانه انجمن با شماره تماس ۶۶۷۰۴۳۶۹، تماس بگیرند.

مجمع همگانی عادی، (نوبت دوم) آدینه ١٣٩٩/٠٦/٢٨

 

انجمن زرتشتیان تهران ازکلیه همکیشان واجد شرایط دعوت می نماید در مجمع همگانی عادی  (نوبت دوم) روز اردیبهشت امشاسپند و مهرماه، برابر با آدینه ١٣٩٩/٠٦/٢٨ از ساعت ۱۷ در حیاط دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران به نشانی: خیابان جمهوری، خیابان میرزاکوچک خان، شماره ۸ برگزار خواهد شرکت فرمایند.

ادامه مطلب...

سرویس مدارس شش گانه برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

به آگاهی اولیای گرامی دانش‌آموزان مدارس شش‌گانه انجمن می‌رساند، با توجه به اینکه تاکنون تصمیم مشخصی از طرف آموزش و پرورش برای نحوه برگزاری سال تحصیلی پیش‌رو اعلام نشده است، امسال سرویس رفت و برگشت برای دانش‌آموزان، توسط انجمن، ارائه نخواهد شد. 

در شرایطی که آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کند کلاسهای درس، باید حضوری برگزار شود، انجمن مانند سالهای گذشته حمایتهای لازم را در هزینه رفت و آمد دانش آموزان همکیش به عمل خواهد آورد.

واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است

با درود به فروهر پاک روانشاد بهرام شهریار کیانی پور و خانواده ایشان (بانو، پریدخت و بابک) و نیز درود به فروهر پاک روانشاد مهربان خدادادی اهرستانی و آرزوی تندرستی برای آقای شهریار اردشیر جویبان پور و خانم سیما خدادادی مبارکه، به آگاهی می رساند که واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است.

ادامه مطلب...

آیین نامه اختصاص واحد های مسکونی ساختمان کیانی پور

با درود به فروهر پاک روانشاد بهرام شهریار کیانی پور و خانواده ایشان (بانو، پریدخت و بابک) و نیز درود به فروهر پاک روانشاد مهربان خدادادی اهرستانی و آرزوی تندرستی برای آقای شهریار اردشیر جویبان پور و خانم سیما خدادادی مبارکه، آیین نامه حاضر به منظور سامان دهی و نحوه اجاره واحدهای مسکونی ساختمان کیانی پور تدوین شده است.

ادامه مطلب...

سخنان اندیشه برانگیز

ای جویندگان دانش راستین، اكنون آموزش‌ها و پیامی را كه تا به حال شنیده نشده‌است برای شما آشكار خواهم ساخت. این پیام برای كسانی كه از روی تعالیم نادرست، جهان نیكی را تباه سازند ناگوار است، ولی برای دلدادگان «مزدا» خوش‌آیند و شادی‌بخش به شمار می‌رود.

يسنا 31 – بند 1 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم