رویدادها

واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است

این ساختمان به نشانی خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه شهید پرویز رستمی پلاک ۳۴، در چهار طبقه شامل چهار واحد مسکونی نوساز هر یک به مساحت ۷۹ متر مربع با دو اتاق خواب، دارای پارکینگ و فاقد انباری است.
آیین نامه ی اختصاص واحدهای مسکونی ساختمان کیانی پور در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران تدوین و تصویب شده است و در تارنمای انجمن قرار گرفته است. از همکیشان گرامی متقاضی مسکن استیجاری دعوت میشود پس از مطالعه دقیق مفاد این آیین نامه، از ۹ لغایت ۲۰ امردادماه، روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ با همراه داشتن شناسنامه و کارت شناسایی زرتشتیان، به دبیرخانه انجمن مراجعه و فرم های درخواست را تکمیل نمایند. پس از انقضای مدت، انجمن با بررسی تمامی درخواست ها، مستاجران را گزینش خواهد نمود. لازم به ذکر است که در شرایط برابر، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

سخنان اندیشه برانگیز

ای جویندگان دانش راستین، اكنون آموزش‌ها و پیامی را كه تا به حال شنیده نشده‌است برای شما آشكار خواهم ساخت. این پیام برای كسانی كه از روی تعالیم نادرست، جهان نیكی را تباه سازند ناگوار است، ولی برای دلدادگان «مزدا» خوش‌آیند و شادی‌بخش به شمار می‌رود.

يسنا 31 – بند 1 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم