رویدادها

واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است

این ساختمان به نشانی خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه شهید پرویز رستمی پلاک ۳۴، در چهار طبقه شامل چهار واحد مسکونی نوساز هر یک به مساحت ۷۹ متر مربع با دو اتاق خواب، دارای پارکینگ و فاقد انباری است.
آیین نامه ی اختصاص واحدهای مسکونی ساختمان کیانی پور در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران تدوین و تصویب شده است و در تارنمای انجمن قرار گرفته است. از همکیشان گرامی متقاضی مسکن استیجاری دعوت میشود پس از مطالعه دقیق مفاد این آیین نامه، از ۹ لغایت ۲۰ امردادماه، روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ با همراه داشتن شناسنامه و کارت شناسایی زرتشتیان، به دبیرخانه انجمن مراجعه و فرم های درخواست را تکمیل نمایند. پس از انقضای مدت، انجمن با بررسی تمامی درخواست ها، مستاجران را گزینش خواهد نمود. لازم به ذکر است که در شرایط برابر، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

سخنان اندیشه برانگیز

ای اهورامزدا شخص خردمند و هوشیار و كسی كه با منش خویش حقیقت را درك می‌كند، از قانون ایزدی آگاه است و با نیروی معنوی از راستی و پاكی پشتیبانی می‌كند و گفتار و كردار خود را جز به راستی نخواهد آراست و در راه گسترش راستی گام برخواهد داشت. چنین شخصی نسبت به توای مزدا وفادار و شایسته‌ترین یار و یاور مردم به شمار خواهد‌رفت.

گاتا - هات 31 - بند 22 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم