رویدادها

یادواره درگذشت اشوزرتشت اسپنتمان

 امسال نیز چون سالهای پیش به یاری اهورامزدا و با همکاری و همیاری شما همکیشان گرامی، یادواره درگذشت اشوزرتشت را در روز خور ایزد و دی ماه برابر با پنجشنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۸ بدین سان برگزار می کنیم.

1 – آفرین خوانی و سخنرانی دینی راس ساعت ۸:۳۰ بامداد در سالن ایرج

2 – آیین دینی پس از ساعت ۱۰ صبح در آرامگاه قصر فیروزه

با سپاس و درود فراوان، از بهدینانی که مایل هستند در این آیین با ما همکار و همیار باشند خواهشمندیم:

کمک های نقدی خود را از ساعت ۸ تا ۱۶ و پنجشنبه ها ۸ تا ۱۲ به دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران تحویل دهند و رسید دریافت دارند و یا به شماره حساب جاری ۱۱۱۵۱ کد ۱۹۰ بانک تجارت نادری به شماره شبا IR۶۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۹۰۱۱۱۵۱ به نام انجمن زرتشتیان تهران واریز و به دبیرخانه اعلام نمایند. از همکیشان عزیزی که مایل هستند در برپایی شایسته تر این آیین انجمن را یاری دهند، خواهشمند است در تاریخ های سه شنبه (سوم دی ماه) و چهارشنبه (چهارم دی ماه) از ساعت ۹:۳۰ بامداد در آدریان تهران به ما بپیوندند.

خودروهای تدارک دیده شده هم همزمان با پایان آفرینگان خوانی، حداکثر تا ساعت ۱۱ از روبروی آدریان تهران، خیابان میرزاکوچک خوان به سمت آرامگاه قصر فیروزه در حرکت خواهند بود و از ساعت ۱۳ تا ۱۶ برای برگشت آماده می باشند.

یادآوری می شود: راس ساعت ۸:۳۰ بامداد سرویس های فلکه دوم صادقیه (خانه سپهری)، میدان سلماس (فرح بخش)، میدان سنایی، رستم باغ تهرانپارس و عباس آباد(زیرپل نیلوفر) و آدریان تهران (معبد) حرکت خواهند کرد.

 

دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران

سخنان اندیشه برانگیز

ای اهورامزدا شخص خردمند و هوشیار و كسی كه با منش خویش حقیقت را درك می‌كند، از قانون ایزدی آگاه است و با نیروی معنوی از راستی و پاكی پشتیبانی می‌كند و گفتار و كردار خود را جز به راستی نخواهد آراست و در راه گسترش راستی گام برخواهد داشت. چنین شخصی نسبت به توای مزدا وفادار و شایسته‌ترین یار و یاور مردم به شمار خواهد‌رفت.

گاتا - هات 31 - بند 22 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم