رویدادها

آیین ها و آمادگی های سالروز درگذشت اشو زرتشت

 

امسال نیز در روز خیرایزد و دی ماه برابر با سه شنبه 5 دی ماه، با همیاری و همراهی همکیشان گرامی، یادواره درگذشت اشوزرتشت برگزار می گردد.

 

آیین های این روز عبارتند از:

1- آفرینگان خوانی و سخنرانی دینی راس ساعت 8/30 بامداد در تالار ایرج.

2- آیین دینی پس از ساعت 10 صبح در آرامگاه قصر فیروزه.

 

ضمن سپاس و درود فراوان، از خیراندیشانی که  تمایل به هم بهره گی در این آیین دارند خواهشمندیم کمک های صرفا نقدی خود را تا تاریخ 96/10/2 از ساعت 8 تا 14 به دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران تحویل داده و رسید دریافت نمایند و یا  به شماره حساب جاری 11151 بانک تجارت شعبه نادری کد 190 به شماره شبا IR630180000000000019011151 به نام انجمن زرتشتیان تهران واریز و به دبیرخانه انجمن اعلام نمایند.

 

همچنین از همکیشان ارجمندی که  علاقمند به یاری برای برگزاری هرچه شایسته تر این مراسم هستند، دعوت می شود در تاریخ های یکشنبه 96/10/3 و دوشنبه 96/10/4 از ساعت 9/30 بامداد در آدریان تهران حضور بهم رسانند.

 

ضمنا همچون سالیان پیشین و به جهت سهولت رفت و آمد همکیشان گرامی، هم زمان با پایان آفرینگان خوانی تا نیمروز، سرویس های رفت از مقابل آدریان تهران به مقصد قصر فیروزه حرکت نموده و سرویس های برگشت از ساعت 1 تا 4 پسین بازخواهند گشت. افزون بر این، سرویس های دیگری از مبادی فلکه دوم صادقیه (خانه سپهری)، میدان سلماس (فرحبخش)، میدان سنایی، رستم باغ تهران پارس، عباس آباد زیر پل نیلوفر و آدریان تهران راس ساعت 8/30 بامداد به سمت آرامگاه قصر فیروزه حرکت خواهند نمود. 

 

سخنان اندیشه برانگیز

پروردگارا، در پرتو فروغ مينوي به ما چه خواهي بخشيد؟ آيا آن سعادتي كه در پرتو راستي و پاكي به دست مي‌آيد و به همه وعده شده، كدام است؟ در مورد دانايان چه فرماني رفته‌است؟ اي خداوند خرد مرا از تمام اين حقايق آگاه ساز و با گفتار الهام‌بخش خود مرا روشن كن تا همه مردم را به آيين راستي راهنمايي كنم.

يسنا – هات 31 – بند 3 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم