رویدادها

برگزاری مجمع عمومی بطور فوق العاده (نوبت دوم) در تاریخ دهم آذرماه

 

بدینوسیله از تمامی همکیشان ارجمند که دارای کارت شناسایی زرتشتی صادره از انجمن زرتشتیان تهران می باشند دعوت میشود تا در مجمع عمومی بطور فوق العاده انجمن زرتشتیان تهران (نوبت دوم) که روز جمعه 1396/9/10 از ساعت 9:30 بامداد در محل تالار خسروی برگزار میشود، شرکت نمایند. همراه داشتن کارت شناسایی زرتشتی الزامی است. 

 دستور جلسه مجمع عبارتست از:

 

1- انتخاب هیات رئیسه مجمع.

 

2- تعیین محل مصرف وجه خالص حاصل از فروش زمین واقع در بلوار صدوقی یزد (اهرستان) با توجه به مصوبه فروش  مجمع عمومی مورخ  5 اسفند 1384 به شرح زیر:

الف) 50 درصد از وجه، در اختیار انجمن زرتشتیان اهرستان یزد قرار بگیرد تا به شرح موارد مطروحه در نامه شماره 95/863   مورخ 1396/7/21 آن انجمن صرف انجام امور اظهاری گردد.

ب) 25 درصد از وجه، صرف هزینه های قانونی ، اداری و یا ساختمانی لازم به منظور تثبیت مالکیت و بهره برداری از مجموعه زمین ها و املاک عام المنفعه ای شود که توسط انجمن زرتشتیان ایرانی بمبئی و انجمن اکابر پارسیان هند در استان یزد خریداری و یا احداث شده اند و بموجب وکالت خود ایشان در اختیار انجمن زرتشتیان تهران است.

ج) 25 درصد از وجه، صرف ساخت و تکمیل دو ساختمان در حال اجرا و نیمه کاره انجمن زرتشتیان تهران (ساختمان خرمن گیو و ساختمان کیخسروی)  گردد.

 

3- فروش خانه واقع در خیابان ابوریحان (خانه روانشاد بهرام کیانی پور) و خرید واحد مسکونی جایگزین بمنظور امکان سکونت و نامگذاری بنام ان روانشاد (عمل به نیت نامه)، حداکثر ظرف مدت سه ماه پس از فروش .

 

سخنان اندیشه برانگیز

پروردگارا؛ دو بخشش «رسایی و جاودانی» مردم را به فروغ معنوی و آگاهی درونی خواهد‌رسانید. در پرتو نیروی اراده، منش پاك، راستی و پاكی، عشق و ایمان به خدا، زندگانی پایدار و نیروی معنوی افزایش خواهد‌یافت. ای خداوند خرد، در پرتو این فروزگان بر دشمنان فیروزی توان یافت.

یسنا – هات 34 - بند 11 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم