رویدادها

برنامه های انجمن زرتشتیان تهران به مناسبت مهرگان

  

امسال هم زمان با روز مهر از ماه مهر، به خجستگی مهرگان مراسمی در پسین دوشنبه دهم مهر از ساعت 18 در همایشگاه مارکار تهران پارس برگزار می شود. از همکیشان ارجمند دعوت می شود تا همچون همیشه در این مراسم شرکت نمایند، باشد تا بتوانیم این آیین کهن را پاسداری کنیم.

 

همچنین به همین مناسبت در بامداد روز آدینه 14 مهر برابر با ورهرام ایزد و مهرماه برنامه ای ویژه کودکان زرتشتی برگزار میگردد. این مراسم از ساعت 9 الی 12 در آدریان بزرگ (یوسف آباد) برپا خواهد شد. از همکیشان دعوت می شود همراه با کودکان خود در این برنامه شرکت کنند.

 

ضمنا همکیشان عزیزی که تمایل دارند تا محصولات هنری و صنایع دستی خود را در روز مهرگان در همایشگاه مارکار برای فروش عرضه نمایند، می توانند جهت رزرو غرفه حداکثر تا تاریخ ششم مهرماه در ساعات اداری با شماره های 66707740 و 66711082 تماس بگیرند یا به دبیرخانه انجمن مراجعه نمایند.

 

علاوه بر این از کلیه سرپرستان مراکز آموزشی کودکان زرتشتی (مهدکودک ها و دبستان ها) و سرپرستان گروه های کودک زرتشتی فعال در شاخه های گوناگون هنری - ورزشی که علاقمند به اجرای برنامه (به جز برنامه های شاد) در مراسم روز آدینه 14 مهر هستند، دعوت به عمل می آید تا برنامه های پیشنهادی خود را تا تاریخ 12 مهرماه از طریق تماس با دبیرخانه انجمن، به اطلاع کمیسیون فرهنگی، دینی و آموزشی انجمن برسانند. 

 

  

سخنان اندیشه برانگیز

چون تعالیم نادرست مانع از آن است كه راه بهتر را آشكارا دیده و برگزینند، بنابراین خداوند جان و خرد برای شما رهبری برگزید تا زندگی كردن برابر آیین راستی را به هر دو گروه «نیكان و بدان» بیاموزم.

یسنا – هات 31 – بند 2 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم