رویدادها

برگزاری مجمع عمومی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران

  

بدینوسیله از تمامی همکیشان ارجمند که دارای کارت شناسایی زرتشتی صادره از انجمن زرتشتیان تهران می باشند دعوت میشود تا در مجمع عمومی سالیانه انجمن زرتشتیان تهران (نوبت دوم) که روز جمعه  96/4/16 از ساعت 9 بامداد در محل سالن دبیرستان فیروزبهرام برگزار میشود، شرکت نمایند. همراه داشتن کارت شناسایی زرتشتی الزامی است. همچنین درخواست میشود تا همکیشان در صورت امکان کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

 

دستور جلسه مجمع عبارتست از:

1- انتخاب هیات رئیسه مجمع.

2- استماع گزارش تراز و بیلان هیات مدیره و بازرسین قانونی انجمن.

3- تصویب تراز و بیلان منتهی به 30 اسفند 1395.

4- انتخاب بازرسان (3 نفر اصلی و 2 نفر علی البدل).

5- اخذ مجوز فروش آپارتمان واقع در یوسف آباد، خیابان بیستون، خیابان بیستم (آپارتمان پری ناز بختیان) به منظور خرید ملک جایگزین طبق وصیت نامه آن روانشاد.

 

همچنین از کلیه همکیشان دارای شرایط ماده 13 اساسنامه که داوطلب احراز سمت بازرس انجمن هستند درخواست می شود تا پایان وقت اداری چهارشنبه  14 تیرماه در ساعات اداری با همراه داشتن دو قطعه عکس 4*6 و اصل و فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و کارت شناسایی زرتشتی به دبیرخانه انجمن مراجعه و ثبت نام نمایند.

 

 

سخنان اندیشه برانگیز

ای جویندگان دانش راستین، اكنون آموزش‌ها و پیامی را كه تا به حال شنیده نشده‌است برای شما آشكار خواهم ساخت. این پیام برای كسانی كه از روی تعالیم نادرست، جهان نیكی را تباه سازند ناگوار است، ولی برای دلدادگان «مزدا» خوش‌آیند و شادی‌بخش به شمار می‌رود.

يسنا 31 – بند 1 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم