رویدادها

مجمع همگانی عادی، (نوبت دوم) آدینه ١٣٩٩/٠٦/٢٨

 

انجمن زرتشتیان تهران ازکلیه همکیشان واجد شرایط دعوت می نماید در مجمع همگانی عادی  (نوبت دوم) روز اردیبهشت امشاسپند و مهرماه، برابر با آدینه ١٣٩٩/٠٦/٢٨ از ساعت ۱۷ در حیاط دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران به نشانی: خیابان جمهوری، خیابان میرزاکوچک خان، شماره ۸ برگزار خواهد شرکت فرمایند.

ادامه مطلب...

سرویس مدارس شش گانه برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

به آگاهی اولیای گرامی دانش‌آموزان مدارس شش‌گانه انجمن می‌رساند، با توجه به اینکه تاکنون تصمیم مشخصی از طرف آموزش و پرورش برای نحوه برگزاری سال تحصیلی پیش‌رو اعلام نشده است، امسال سرویس رفت و برگشت برای دانش‌آموزان، توسط انجمن، ارائه نخواهد شد. 

در شرایطی که آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کند کلاسهای درس، باید حضوری برگزار شود، انجمن مانند سالهای گذشته حمایتهای لازم را در هزینه رفت و آمد دانش آموزان همکیش به عمل خواهد آورد.

واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است

با درود به فروهر پاک روانشاد بهرام شهریار کیانی پور و خانواده ایشان (بانو، پریدخت و بابک) و نیز درود به فروهر پاک روانشاد مهربان خدادادی اهرستانی و آرزوی تندرستی برای آقای شهریار اردشیر جویبان پور و خانم سیما خدادادی مبارکه، به آگاهی می رساند که واحدهای ساختمان روانشاد کیانی پور پس از نوسازی کامل ساختمان، آماده اجاره به همکیشان ارجمند است.

ادامه مطلب...

آیین نامه اختصاص واحد های مسکونی ساختمان کیانی پور

با درود به فروهر پاک روانشاد بهرام شهریار کیانی پور و خانواده ایشان (بانو، پریدخت و بابک) و نیز درود به فروهر پاک روانشاد مهربان خدادادی اهرستانی و آرزوی تندرستی برای آقای شهریار اردشیر جویبان پور و خانم سیما خدادادی مبارکه، آیین نامه حاضر به منظور سامان دهی و نحوه اجاره واحدهای مسکونی ساختمان کیانی پور تدوین شده است.

ادامه مطلب...

نام و عکس درگذشتگان پرسه همگانی اورمزد و تیر ماه ۱۳۹۹

ا

سی و یکمین سالروز درگذشت امام

ادامه مطلب...

ثبت نام پرسه همگانی (روز اورمزد و تیرماه )

ادامه مطلب...

سخنان اندیشه برانگیز

ای اهورامزدا شخص خردمند و هوشیار و كسی كه با منش خویش حقیقت را درك می‌كند، از قانون ایزدی آگاه است و با نیروی معنوی از راستی و پاكی پشتیبانی می‌كند و گفتار و كردار خود را جز به راستی نخواهد آراست و در راه گسترش راستی گام برخواهد داشت. چنین شخصی نسبت به توای مزدا وفادار و شایسته‌ترین یار و یاور مردم به شمار خواهد‌رفت.

گاتا - هات 31 - بند 22 | اشوزرتشت

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم